Preview Mode Links will not work in preview mode

Nahrávky ovčí babičky - seriály, knížky a dračák

Jun 26, 2020

 

Kam vyrazit? Co si vzít s sebou? Jak ušetřit? Poslechněte si další díl našeho týdenního podcastu plného užitečných doporučení. Tento týden Vám @TPodcasterka a Pavel poradí, jak na výlet v Čechách.


Jun 19, 2020

Čeká vás v blízké budoucnosti změna? Nejste úplně spokojení, ale bojíte se směřovat jinam? Poslechněte si další díl našeho týdenního podcastu plného užitečných doporučení. Tento týden s @TPodcasterkou a Mašinkou.

Napište nám vaše připomínky/náměty/dotazy do komentářů nebo email...


Jun 16, 2020

 

Maruška, Pavel a Kozíz se ocitají ve scrantonské pobočce Dunder Mifflin, kde v nudné šedi obyčejné kanceláře a cringe humoru roste květinka zábavy. Pojďte s námi analyzovat manažerský styl Michaela Scotta a prodat nějaký ten štos papíru!

  • Můžete hlasovat, který seriál máme zhodnotit v...


Jun 12, 2020

Děje se Vám někdy, že s někým jste, ale navzájem se nevnímáte? Jak trávit čas doopravdy spolu? Poslechněte si další díl našeho týdenního podcastu plného užitečných doporučení. Tento týden s @TPodcasterkou a Pavlem.

Napište nám vaše připomínky/náměty/dotazy do komentářů nebo email...


Jun 5, 2020

Jak začít s vařením a nebát se experimentovat? Poslechněte si další díl našeho týdenního podcastu plného užitečných doporučení. Tento týden s @TPodcasterkou a Pavlem.

 

Napište nám vaše připomínky/náměty/dotazy do komentářů nebo email nahravkyovcibabicky[at]gmail.com.

  • Twitter: