Preview Mode Links will not work in preview mode

Nahrávky ovčí babičky - Harry Potter, Zaklínač a seriály

Nov 12, 2019

Pavel a Jace se pouští do druhého streamu - tentokrát s Lord of the Rings: Adventure Card Game. Jaké možnosti skrývá tato kooperativní karetní hra inspirovaná tištěnou verzí a mají Pavel a Jace šanci proti Sauronovi v Challenge módu?

  • Steam stránka hry: Steam
  • RSS feed:


Oct 15, 2019

Pavel a Terka se baví o jejich nejhranější hře - karetním Pánovi prstenů. Dozvíte se, jak se hraje, čím je unikátní a všeobecně co od ní můžete čekat. Pokud chcete vědět víc, napište nám a nahrajeme i živou hru.


Sep 3, 2019

Jsme zpátky, abychom dokončili analýzu Harryho Pottera a tajemné komnaty! Pavel, Terka, Maruška a Barča se věnují boji s baziliškem a tomu, co následovalo. Další témata: kontroverzní tweety Rowlingové a zhodnocení Fantastických zvířat 2.


Aug 20, 2019

Ve vysoce speciální epizodě se pět bratranců a sestřenic z jedné unikátní rodiny sešlo, aby zavzpomínali na své společné dětství ve snaze vytvořit pro budoucí generace něco se skutečnou historickou hodnotou. Dozvíte se, co jsme dělali jako malí, kdo byl odstrkován a co vůbec nasměruje člověka...


Jun 11, 2019

Vydejte se s námi červí dírou prozkoumat celou galaxii (a ještě dál, pokud máte ZPM)! Misi povede tým SG-34 ve složení Pavel, Maruška a Kozíz a můžete se těšit na Goa'uldy, Jaffy, Asgardy, Orie, replikátory, Antiky... a Furlingy?

  • Můžete hlasovat, který seriál máme zhodnotit v budoucnu –...