Preview Mode Links will not work in preview mode

Nahrávky ovčí babičky - Harry Potter, Zaklínač a Dračí doupě

Oct 30, 2020

Co, kdy a jak často jíst pro naše zdraví a krásu? V dalším díle Zvládnuto se s nutriční terapeutkou, Gabrielou Mádrovou, bavíme i o půstu a vegetariánství. 

Pro více informací o zdravém stravování navštivte stránky https://nutricnispecialista.eu/

Přidejte se do skupiny pro více tipů nejen pro...


Oct 23, 2020

Co mít připraveno pro případ, že někdo doma onemocní? Co dělat, když partnera skolí rýmička nebo něco horšího? Co rychle nakoupit? Nejen o tom se s Pavlem bavíme v dalším dílu Zvládnuto.

Pro více tipů nejen pro zdravější život se přidejte Zvládnuto skupiny na facebooku:


Oct 20, 2020

 

Vesnice Penanha vítá naše hrdiny, kteří se rychle zorientují a získávají informace o zmizelé vesnici Sepoli. Kde ale najít zaklínačku Talitu?

Vítejte v nové kapitole Hrdinské hodinky! Je to naše druhá kampaň, v níž Kalík, Terka a Ondra vyrážeji na dobrodružství pod taktovkou Pána jeskyně...


Oct 16, 2020

Vůně a bylinky. Můžeme se pročuchat k lepšímu zdraví? Poslechněte si další díl Zvládnuto, tentokrát s aromaterapeutkou a šéfredaktorkou časopisu Kouzlo vůní, Michaelou L. Makulovou. Pokud se chcete o vůních dozvědět více, zkoukněte https://www.kouzlovuni.cz/webinare/
#vune #aromaterapie...


Oct 13, 2020

 

Pavel, Terka, Maruška a Kačka se vplíží do kapitol 16-18 vězně z Azkabanu, kde obdivujeme Harryho taktické myšlení, vyrovnané chování Siriuse a Lupina a pořád si nejsme jisti, co za zvíře je Dvanácterák.

Jsme váš český podcast, v němž probíráme svět Harryho Pottera, kapitolu po...