Preview Mode Links will not work in preview mode

Nahrávky ovčí babičky - seriály, knížky a dračák

Dec 31, 2019

Arendil spolu se žháři spřádá další plány, Karel získává nové kamarády a Bedřich konečně doráží do bažin.

Vítejte v další kapitole Hrdinské hodinky! Je to náš seriál, v němž Pavel, Terka a Kalík hrají Dračí doupě pod taktovkou Pána jeskyně Ondry.

Pavel je Bedřich, bývalý pirát s...


Dec 17, 2019

Družina je rozdělena - Arendil utíká před pronásledovateli, Karel za pronásledovateli. Bedřich se mezitím snaží zachránit raněného.

Vítejte v další kapitole Hrdinské hodinky! Je to náš seriál, v němž Pavel, Terka a Kalík hrají Dračí doupě pod taktovkou Pána jeskyně Ondry.

Pavel je Bedřich,...


Dec 3, 2019

Není času nazbyt - Karel, Arendil a Bedřich pronásledují posla, aby zastavili zprávu do Cestan a neztratili moment překvapení... ať už se pokusí o cokoliv.

Vítejte v další kapitole Hrdinské hodinky! Je to náš seriál, v němž Pavel, Terka a Kalík hrají Dračí doupě pod taktovkou Pána jeskyně...


Nov 19, 2019

 

Bedřich a Černovous vyráží na trestnou výpravu na skřety, doprovázeni infantem i zemanem. Mezitím Arendil s Karlem chrání Vařekovy zájmy v Brodišti.

Vítejte v další kapitole Hrdinské hodinky! Je to náš seriál, v němž Pavel, Terka, Kalík a Honza hrají Dračí doupě pod taktovkou Pána jeskyně...


Nov 12, 2019

Pavel a Jace se pouští do druhého streamu - tentokrát s Lord of the Rings: Adventure Card Game. Jaké možnosti skrývá tato kooperativní karetní hra inspirovaná tištěnou verzí a mají Pavel a Jace šanci proti Sauronovi v Challenge módu?

  • Steam stránka hry: Steam
  • RSS feed: