Preview Mode Links will not work in preview mode

Nahrávky ovčí babičky - Harry Potter, Zaklínač a seriály

May 7, 2016

Ve třetí epizodě si literární nadšenci DS Šramot - Pavel, Barča, Nikča a Kozíz -povídají o své oblíbené kratochvíli - čtení.

Dozvíte se, proč Kozíze zajímá sebevražda, co je to červená knihovna, kolik policistů je potřeba na přečtení knížky a proč jste od nás ještě nic...


Apr 4, 2016

V druhé epizodě se s hereckou elitou divadelního souboru Šramot - Maruška, Kozíz, Fána a slavná herečka Jana Pauzarová - bavíme o tom, co nás svedlo dohromady.

Dozvíte se, jak se naše osudy střetly na prknech divadla, co režiséři nemají rádi, kdo by vyhrál Hunger Games a co všechno se dá stihnout...


Apr 3, 2016

Pavel, Terka, Barča a Maruška tráví veškerý čas v knihovně hledáním Nicolase Flamela. Proč to nebyl praktický nápad, proč je Malfoy ohledně Vánoc pozér a co se stane se stovkou nesnědených krocanů z hostiny?

Jsme váš český podcast, ve kterém probíráme svět knih Harry Potter, kapitolu po...


Apr 3, 2016

 

Pavel, Maruška, Barča a Terka nikdy netušili, že můžou někoho nesnášet víc než Dudleyho. Co se teď prodává v Brně, jak opravdu využít pamatováček a proč by si Minerva měla srovnat priority?

Jsme váš český podcast, ve kterém probíráme svět knih Harry Potter, kapitolu po kapitole.

  • RSS feed:...


Apr 3, 2016

 

Pavel, Terka, Voloďa, Barča a Maruška se vrací do kapitol 5-8 kamene mudrců, aby vyřešili ožehavé otázky jako: kolik draků je ročně uloveno na hůlky? Platí kouzelníci daně? Zapálil opravdu Hagrid při pařbě svou hájenku?

Jsme váš český podcast, ve kterém probíráme svět knih Harry Potter,...